náramky z bavlnek

Náramky přátelství z bavlnek


Autorka stránek

Jmenuju se Hana Ryšková, je mi 21 let. Byla jsem delší dobu vegetarián (nejím maso) a v současné době jsem asi rok vegan (nejím maso, mléko, vejce, med). Jsem také proti používání kůže a kožichů zvířat v oděvním průmyslu. Mezi moje záliby patří uzlíčkování náramků z bavlnek, pletení, háčkování, vyšívání, šití, tvorba figurek z fima, programování v javě a delphi a tvorba internetových stránek.

Náramky z bavlnek dělám už od třetí třídy základky (takže už asi 12 let). Nejdřív jsem se naučila proužkové náramky na základce, později mě starší sestra naučila šipkové náramky. Potom jsem objevila knížku Nové doplňky z provázků. Vůbec jsem ji nechápala a asi rok jsem se jí vyhýbala velkým obloukem. Pak jsem to zkusila znova a povedlo se. Na střední škole jsem pak objevila, že na netu jsou nějaké stránky, které se věnujou právě výrobě náramků přátelství z bavlnek. Začala jsem zkoušet uzlíčkovat náramky co jsem našla na netu. Nejdřív jenom ty běžné, pak jsem objevila náramky zpětnými uzlíčky a náramky do čtvercové sítě. Když už jsem se naučila i tyhle, tak mě napadlo udělat si nějaký svůj vlastní návod na náramek. Odtud pak už nebylo daleko k založení si svých vlastních stráneček o náramcích přátelství z bavlnek.

Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu v Uherském Hradišti. Obor jsem měla Technické lyceum. Tam jsem se právě naučila tvořit internetové stránky. Teď studuju druhý rok Vysokou školu Báňskou v Ostravě, obor Informatika a výpočetní technika.

Kontakt

E-mail: naramky.ic@seznam.cz
ICQ: 473 087 146